Výroba na zakázku

Výhodou je možnost zhotovení veškerého nábytku dle Vašich požadavků, což u seriově vyráběného nábytku možné není. Snahou je vyjít maximálně vstříc Vašemu návrhu a případně Vám poradit vhodnější řešení.

Renovace kuchyňských linek

Renovaci provádíme tak, že na Vaše stávající skřínky zhotovíme nová dvířka. Vzorky dvířek jsou k nahlédnutí na prodejně, nicméně je samozřejmě možné zhotovit je i dle Vašeho návrhu. Vaše kuchyň tak získá nový vzhled za přiměřenou cenu.

Keramika

Nabízíme drobnou keramiku od různých dodavatelů, ale i vlastní výrobky.

Řezby

Provádíme řezbářské práce dle Vašich návrhů, případně zhotovíme kopie Vámi dodaných řezeb. Na prodejně si můžete prohlédnout naše řezbářské výrobky a samozřejmě je zde ihned zakoupit. Pracujeme převážně s ořechem a lípou, pokud však budete požadovat jiný druh dřeviny, vyjdeme Vám, dle možností, vstříc.

Šperky

Zhotovujeme dřevěné šperky, jako například náušnice, náramky, spony a podobně. Hotové výrobky můžete zakoupit na prodejně nebo Vám můžeme zhotovit šperk na zakázku dle Vašeho návrhu. Nabízíme i různé druhy dřevěných korálků.

Renovace nábytku

Renovujeme současný i historický nábytek. Odstraníme staré a poškozené nátěry, domoříme do barvy a přelakujeme případně šelakujeme. Doplníme chybějící řezby, vyměníme napadené části a nahradíme poškozené dřevo. Opravíme Vám i rozklížené židle, křesla a ostatní nábytek. Zajistíme Vám i opravu čalounění.